Sezonas įpusėjo – Klaipėdoje pasibaigė III-asis LBČ reitinginis turnyras

Sekmadienį Klaipėdoje geriausi Lietuvos boulingo žaidėjai išsidalino „Pajūrio taurės“ apdovanojimus. Trečiajame Lietuvos boulingo čempionato reitinginiame turnyre buvo apdovanoti geriausi vyrų pirmojo ir antrojo divizionų, moterų, senjorų ir jaunių įskaitų žaidėjai.

Vyrų I-ajame divizione šį kartą geriausias buvo Donatas Lengvinas (Vilniaus sportinio boulingo klubas), finale rezultatu 217 – 211 įveikęs iki tol šiame sezone sau lygių neturėjusį Lauryną Narušį (BK Apolonas), kuris, beje, prieš prasidedant finalinei partijai sužinojo, kad legendos apie jo įstabų žaidimą pasiekė ir didžiausių boulingo įrangos gamintojų ausis. Į mūsų šalies sportinio boulingo talentą dėmesį atkreipė „Columbia 300“, apdovanodama firminiais boulingo marškinėliais ir kamuoliais. Trečiąją vietą užėmė Žingirdas Naimavičius (Klaipėdos būrys).

Vyrų II-ajame divizione, kaip ir spalį Kaune, pirmąją vietą nugvelbė Apollo4bowling komandos atstovas Erikas Jansonas (BK Apolonas), kuris kvapą gniaužiančioje ir ne tik žiūrovų, bet ir pačių žaidėjų žandikaulius vertusioje atvipti finalinėje dvikovoje rezultatu 201 – 187 palaužė klaipėdietį veteraną Algimantą Stonkų (BK Klaipėdos būrys). Trečias liko nuostabų pasirodymą reitinginiame turnyre surengęs ukmergiškis Evaldas Liubertas (BK Nesplitas).

Moterų diviziono finale žiūrovų laukė įtemptas ir labai rezultatyvus mačas. Tikroje Lietuvos boulingo amazonių dvikovoje į kovą stojo Jūratė Palaimaitė (Straikas plius) ir Daiva Perminienė (Klaipėdos BK). Po pavyzdžiu kitiems finalininkams ir tikru desertu žiūrovų akims pasibaigusios finalinės partijos rezultatu 248 – 237 pergalę šventė J. Palaimaitė. Trečioje vietoje liko Leta Anužienė (Klaipėdos BK).

Senjorų divizione nuostabų reitinginį turnyrą sužaidė plungiškis Vaclovas Mitkus (Porto boulingas), finalinėje dvikovoje įveikęs Antaną Pakinkį (Marijampolės boulingo klubas) rezultatu 196 – 189. Trečioje vietoje liko Saulius Gedgaudas (Kauno kėglių klubas).

Jaunių divizione pirmąją vietą, kaip jau įprasta, užėmė Laurynas Narušis (BK Apolonas), antras – Mykolas Jokubauskis, o Eglė Daunoraitė – trečia.