Skirkite 1,2% GPM ir padėkite mūsų komandai parodyti pasauliui, kad #EveryoneCanBowl!

Kodėl būtent mums? Prieš beveik keturis metus susibūrusi, jaunų sportinio boulingo talentų iniciatyva įkurta komanda, šiandien gali pasigirti ne tik Lietuvos boulingo lygos čempionų titulu, bet ir dešimtimis apdovanojimų asmeninėse varžybose. Bet apdovanojimai – ne pagrindinis tikslas. Mes siekiame, kad ir Tu taptum tikru sportinio boulingo profesionalu! Tikime, kad mes, nuolat dalindamiesi praktiniais patarimais, trenerių įžvalgomis, varžybų transliacijomis bei kalbindami įžymiausius boulingo sportininkus iš viso pasaulio, paspartinsime Tavo tobulėjimo procesą. Mumis pasitiki daugiau nei 3500 ištikimiausių komandos gerbėjų, kurie seka kiekvieną mūsų žingsnį ant boulingo takelio. Mes neketiname sustoti – kasdien vis labiau augame, tobulėjame, kuriame vis kokybiškesnį turinį ir efektyviai didiname sportinio boulingo žinomumą Lietuvoje. O dabar pabandyk įsivaizduoti, kiek mes galėtume nuveikti su Tavo parama!

Pasinaudok galimybe skirti iki 1,2% savo jau sumokėto GPM geram tikslui! Tau tai nieko nekainuos, o mums labai padės atlikti savo tikslus:

· Formuoti visuomenės nuomonę apie boulingą ne tik kaip apie aktyvią laisvalaikio praleidimo formą, bet ir kaip intelektualų ir didelio sportinio meistriškumo reikalaujančią sporto šaką;

· Skatinti įvairių socialinių grupių žmones rinktis kitokią nei įprastai, bet ne ką mažiau įdomią sporto šaką – boulingą;

· Padėti aukšto sportinio meistriškumo komandos nariams nuolat tobulėti ir siekti pačių aukščiausių sportinių pasiekimų.

Kaip skirti iki 1,2 proc. savo pajamų mokesčio?

Prisijunk prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) http://deklaravimas.vmi.lt, užpildyk ir VMI pateik prašymo formą FR0512 (04 versija). Trumpą informacinį vaizdo klipą, kaip teikti prašymą paramos teikimui rasi čia.

Kaip užpildyti paramos skyrimo formą?

Kad parama mus pasiektų, svarbu užpildyti formos FR0512 (04 versija) laukelius:

–    laukelis 5 – mokestinis laikotarpis: 2021

–    laukelis 6S – uždėk varnelę

–    laukelis E1 – pasirink skaičių: 2 (Paramos gavėjas)

–    laukelis E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 305546458

–    laukelis E3 (pildyti nebūtina) – įrašyk mokesčio dalies paskirtį: parama

–    laukelis E4 – įrašyk savo pasirinktą skiriamą GPM dalį (daugiausia 1,2 proc.)

–    laukelis E5 – įrašyk, iki kada skirsi paramą.

Tai padaryti gali iki 2022 m. gegužės 2 d., bet kam laukti? Padaryk tai – jau dabar!

Taip pat, mus galite rasti ir „Contribee“ platformoje! Mėgaukitės visu mūsų turiniu pirmieji, klauskite trenerio patarimų, patekite į varžybų užkulisius ir daug daugiau! Prisidėkite #KavosPuodeliu prie sportinio boulingo augimo ir kartu įrodysime, kad #EveryoneCanBowl!

Nuoroda į mūsų „Contribee“ puslapį   https://contribee.com/apollo-4-bowling

Jei pageidaujate, norimą neribotą finansinę paramą galite pervesti tiesiogiai į Asociacijos „Vilniaus straikas“ sąskaitą:

Asociacija „Vilniaus straikas“
Juridinio asmens kodas: 305546458
Luminor Bank AS
Sąsk. nr. LT364010051005340762

Pavedime nurodykite „Parama“

 

Kviečiame socialiai atsakingas įmones prisidėti prie Lietuvos sportinio boulingo rėmimo.

Asociacija „Vilniaus straikas“ – nuolat augančios sklaidos ir aktyvumo socialiniuose tinkluose komanda, turinti daugiau nei 3500 aistruolių visame pasaulyje, akylai sekančių kiekvieną mūsų žingsnį ant boulingo takelio. Tapę mūsų rėmėju didinsite savo prekinio ženklo žinomumą ir įmonės reputaciją. Mes Jums siūlome:

  • Reklamuotis mūsų komandos „Apollo4bowling“ varžybų ir renginių metu tiesioginėse vaizdo transliacijose;
  • Reklamuotis ant komandos sportinės ir laisvalaikio aprangos,
  • Reklamuotis komandos „Apollo4bowling“ internetinėje svetainėje apollo4bowling.lt ir socialinių tinklų paskyrose („Facebook“, „Instagram“, „YouTube“ „Twitter“):
  • Tapti periodinių straipsnių rėmėju, kurie publikuojami interneto svetainėje apollo4bowling.lt

Dėkojame Jums visiems! Jūsų parama bus panaudota tikslingai ir taupiai, o apie Jūsų paramai skirtų lėšų panaudojimą mes informuosime metinėje veiklos ataskaitoje.

Close Menu
Scroll Up

Turite klausimų? Parašykite mums.