Apie Mus

Mes esame „Apollo 4 Bowling“ – Lietuvos boulingo lygos komanda, debiutavusi 2018/2019 metų sezone. Jau pirmajame sezone pasiekėme atkrintamųjų etapą ir buvome geriausių rytų diviziono komandų trejetuke. O jau 2019/2020 metų sezone tapome LBL C lygos čempionais.
Tačiau buvę ir būsimi (mes bent jau tuo labai tikime) sportiniai pasiekimai tik iš dalies atspindi mūsų komandą.
Visų pirma mes paprasčiausiai grupelė jaunų žmonių,  kurie mėgaujasi tuo, ką daro ir tiesiog myli boulingą. Tos meilės šiam sportui tiek daug, kad norime ja pasidalinti su Jumis visais.
Sportinis boulingas Lietuvoje kol kas gal ir nėra toks populiarus, kaip norėtume mes, tačiau tai tik kol kas. Nes boulingą gali žaisti VISI. Visiškai nesvarbu, kiek tau metų, ar koks tavo kūno sudėjimas. Pradėti žaisti sportinį boulingą, kitaip negu kitas sporto šakas, niekada nėra per vėlu ar per anksti. O jei taip, kodėl Jums nepradėjus jau šiandien?
Mes nuolat dalinamės savo komandos narių patarimais, nuo ko pradėti žaidžiant sportinį boulingą, praktiniais patarimais apie įvairias boulingo technikas, boulingo kamuolius, tepimus, mūsų komandos rezultatais lygoje, bei daug daugiau!
Leiskitės į šią nuostabią boulingo pažinimo kelionę kartu su #apollo4bowling ir mes tau įrodysime, kad #EveryoneCanBowl!

Apollo4bowling komanda
Close Menu
Scroll Up

Turite klausimų? Parašykite mums.