Oficialu: „Apollo4bowling” treneriu tapo Andrius Gasparavičius

Pastarosiomis dienomis intensyviai vykusios Vilniaus „Apollo4bowling“ komandos vyriausiojo trenerio paieškos baigtos. Praėjusio sezono Lietuvos boulingo C lygos čempionai pasiekė susitarimą su Lietuvos čempionu, daugkartiniu Lietuvos rinktinės nariu ir „AG boulingo mokykla“ steigėju Andriumi Gasparavičiumi.

„Komandai keliame aukščiausius tikslus, o Andrius vienareikšmiškai yra geriausias Lietuvos boulingo treneris. Kiekvienas mūsų komandos žaidėjas yra su juo treniravęsis asmeniškai, tad Andrius puikiai pažįsta mus ir mūsų galimybes. Iki šiol Andrius treniravo žaidėjus individualiai, o dabar galės išbandyti save vyriausiojo komandos trenerio amplua. Esame nepaprastai laimingi pasiekę šį susitarimą.“ – teigė komandos kapitonas Erikas Jansonas.

Andrius Gasparavičius yra labiausiai sertifikuotas treneris Baltijos šalyse, turintis 3-ojo lygio EBF sertifikatą. Daugiau nei dešimtmetį individualiai su žaidėjais dirbęs ir naujus trenerius rengęs specialistas dabar pirmą kartą savo trenerio karjeroje stos prie komandos vairo. „Gavęs pasiūlymą nedvejojau. Esu dirbęs su visais komandos žaidėjais individualiai, todėl dirbti su visais kartu ir padėti komandai siekti tikslų – kodėl gi ne?“ – atviravo naujasis komandos treneris. Paklaustas apie šio sezono komandos tikslus A. Gasparavičius buvo atviras – „Sieksime atkrintamųjų, tačiau dabar svarbiausia visiems dirbti kaip vienas kumštis ir rasti ryšį bei pasitikėjimą vieni kitais.“.

Paklaustas apie pagrindinius skirtumus tarp individualaus ir komandinio treniravimo, Andrius Gasparavičius išskyrė žaidimo planą ir greitus sprendimus – „Dirbant su komanda varžybose tai visai kas kita, nei dirbant individualiai. Žaidėjo technikos klaidų identifikavimui ir taisymui čia nėra laiko – svarbiausia gerai paruošta žaidimo strategija, žaidėjų gebėjimas prisitaikyti prie kintančių sąlygų ir savalaikiai kamuolių ir žaidėjų keitimai.“.

Žaidėjams naujasis „Apollo4bowling“ komandos treneris prisistatys jau šį šeštadienį ir surengs pirmąją komandos treniruotę boulinge „Olearys“, o pirmuoju trenerio išbandymu taps kitą savaitgalį vyksiančios rungtynės namuose prieš „Sūduvius“ ir „Stihl“.

Naujasis Apollo4bowling” treneris Andrius Gasparavičius

ENJOYED? SHARE IT!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

YOU MIGHT ALSO LIKE

Lietuvos Boulingo Naujienos

„Apollo4bowling“ papildė Domantas Čepulis

Praėjusio sezono Lietuvos boulingo C lygos čempionai stiprinasi. Prie „Apollo4bowling“ komandos prisijungė Lietuvos jaunių įskaitos prizininkas ir Europos jaunimo čempionatų dalyvis Domantas Čepulis. Šis atletas

Read More »
Close Menu
Scroll Up

Turite klausimų? Parašykite mums.