Weber Cup 2021: pirmoji diena pažymėta vaikiškomis klaidomis ir Ledo žmogaus dominavimu

Leičesteryje 2016 m. įvyko vienas didžiausių sporto stebuklų istorijoje, kai vietos komanda tapo Premier Lygos čempione. Šiemet, daugelis mūsų, tikisi dar vieno stebuklo – Europos komandos pergalės Weber Cup turnyre.

Pirmoji diena – verčianti tikėti stebuklais. Na, bent jau daugiau, nei praėjusiais metais, kai jau nuo pirmųjų partijų buvo aišku, kad Team U.S.A – visa galva aukštesnė. Šiemet – viskas kitaip. Pirmąją dieną, abiejose barikadų pusėse netrūko ne tik split’ų, bet ir nevalytų dešimtų, ketvirtų, septintų kėglių ar lengvų kombinacijų. Kartais susidarydavo įspūdis, kad bet kuriam žaidėjui pataikyti į vieną kėglį – misija neįmanoma. O klaidų išmargintos, klampios partijos kur kas palankesnės underdog‘ais vadinamiems europiečiams.

Chris‘o Barnes‘o kariauna užsakė pirmosios dienos tepimą – 38 ft. Makhaira. Bet jau atidarymo partijoje pagal svečių užsakytą muziką geriau šoko Team Europe – 242-213 (1:0).

Iškovoję pirmąjį tašką bei įgavę pasitikėjimo savimi, senojo žemyno bouleriai buvo visai šalia antrojo, tačiau dešimtajame freime įsukęs split‘ą, Thomas Larsen užleido į priekį Kapitoną Ameriką, Chris‘ą Barnes‘ą, rezultatu 245-257 (1:1).

Išlyginę rezultatą, amerikiečiai tikėjosi ir toliau rinkti taškus, todėl į kovą metė savąjį tanką – praėjusiais metais tobulą partiją sužaidusį ir vieną geriausių pasaulio žaidėjų – Anthony Simonsen‘ą. Tačiau Stuart‘as Williams‘as, nors partijos pradžioje buvo belindąs po vikšrais, sugebėjo atlaikyti ir padovanojo Europai tašką – 233-225 (2:1).

Ketvirtoje partijoje, Europos komandos kapitonas Dominic‘as Barrett‘as stojo į akistatą su 46-erių metų Team U.S.A naujoku – Tom‘u Daugherty. Pirmieji metimai atstovaujant savo šalį, Tom‘ui buvo sėkmingi. Naujoko etiketę, kaip kokį pūką nuo bato nupūtęs, jis iškovojo antrąjį amerikiečių tašką – 195-263 (2:2).

Tarsi senas lošėjas, D. Barrett‘as, pasikinkęs į porą Thomas‘ą Larsen‘ą, iš karto po pralaimėjimo, stojo atsilošti prieš tą patį Tom‘ą Daugherty, kuriam šį sykį poroje talkino dar vienas komandos naujokas – Chris Via. Lygiai kaip tame posakyje, taip ir šį kartą, atsilošti nepavyko – Team U.S.A išsiveržė į priekį – 246-253 (2:3).

Amerikiečiams iškovojus du taškus iš eilės, Europos fronte pakibo niūrus debesis. Tiek žaidėjai, tiek žiūrovai buvo sunerimę, kad gerą ritmą pagavę svečiai, gali ir toliau didinti savo taškų kraitį. Bet Europos komandos naujokas Richard‘as Teece‘as turėjo kitokią nuomonę. Savo ekspresyvumu užkūrės tokią atmosferą, kokią pamatytumėte nebent Apollo4Bowling namų rungtynėse, šeštoje partijoje sėkmingai debiutavo ir nušlavė Chris‘ą Via rezultatu 234-204 (3:3).

„Gal Kyle‘as ir karalius anoje Atlanto pusėje, bet Europoje – viskas kitaip ir čia yra kitas karalius“ – prieš septintąją partiją apie savo būsimą varžovą Kyle‘ą Troup‘ą kalbėjo Europos žvaigždė, Ledo žmogumi pramintas Jesper‘as Svensson‘as. Ir už savo žodžius atsakė – 268-257 (4:3).

Vakaro desertu tapo žiūrovų balsavimu išrinktų Chris‘o Barnes‘o ir Jesper‘o Svensson‘o dvikova, kurioje dar kartą savo pranašumą įrodė Ledo žmogus – 266-236 (5:3).

Po pirmosios dienos, iš Morningside arenos aukščiau iškėlę galvas išeina europiečiai. Tačiau iki išsvajotojo trofėjaus – dar ilgas kelias. Pirmoji diena parodė, kad šiemet senasis žemynas gali tikėtis intriguojančios kovos iki pat paskutinės turnyro dienos.

ENJOYED? SHARE IT!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

YOU MIGHT ALSO LIKE

Close Menu
Scroll Up

Turite klausimų? Parašykite mums.