Švedų ir Singapūro boulingo žaidėjai iškovojo primuosius IBF pasaulio superčempionato medalius

Lapkričio 12-oji priklauso Singapūrui ir Švedijai. Būtent šių šalių atletai iškovojo pirmuosius auksinius medalių komplektus pasaulio boulingo superčempionato vienetų rungtyje.

Moterų vienetų varžybose auksą iškovojo Singapūro atstovė Shayna Ng, įveikusi savo tautietę Cherie Tan. Šioje įtemptoje dviejų Singapūro rinktinės narių kovai prireikė ne tik dviejų partijų, bet ir roll-off‘o. Shayna Ng laimėjo pirmą partiją rezultatu 234-215, o Cherie Tan laimėjo antrąją – 226-206. Po roll-off‘o laimės ašaras nuo skruostų braukė S. Ng, laimėjusi rezultatu 2:1 (49:27).

IBF pasaulio superčempionato vienetų rungties čempionė – Shanya Ng

Bronzos medaliais apdovanotos Kanados sportininkė Sarah Klassen ir Sofia Rodriguez iš Gvatemalos. S. Klassen pusfinalyje pralaimėjo Cherie Tan 193-246, o S. Rodriguez tik po įtemptos kovos pralaimėjo būsimai vienetų čempionei S. Ng 203-216.

Vyrų vienetų varžybose auksą iškovojo švedas James‘as Blomgren‘as. Pusfinalyje rezultatu 236-196 įveikęs italą Nicolą Pongolini, jis nepaliko jokių šansų suomiui Tomas‘ui Kayhko finale – 279-214, 247-185. Suomis iškovojo pergalę pusfinalyje prieš kylančią Korėjos boulingo žvaigždę Geun Ji 248-216.

IBF pasaulio superčempionato vienetų rungties čempionas – James Blomgren

2021-ųjų metų IBF pasaulio superčempionatas vyksta Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Verta paminėti, kad sportininkai varžėsi neįprastomis sąlygomis. Tai buvo pirmas kartas, kai pasaulio boulingo čempionato finaliniai etapai buvo surengti lauke, po nuostabiu naktiniu Dubajaus dangumi, kaip World EXPO 2020 dalis. Kuri kaip tik šiuo metu vyksta Dubajuje.